The Ivy Co. Studio

Ivy Co. Mağaza

Nutrition

Fiziksel ve zihinsel olarak sağlıklı bir bedene ulaşmanın yolunun doğru beslenmekten geçtiğini biliyoruz. The Ivy Co. olarak insan sağlığı ve etik değerleri gözeterek bilimin bize gösterdiği yolla sağlığın korunması ve iyileştirilmesi ile danışanlarımızın yaşamlarına katkıda bulunabilmek misyonumuzdur. Siz danışanlarımıza doğru beslenmeyi anlatmaya, sürdürülebilir beslenme alışkanlıkları benimsetmeye ve sizin sağlıklı bir bedene kavuşmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Değişen diyet trendleri ne olursa olsun; beslenme bilimini takip ederek, gezegenimize zarar vermeden, yasaksız ve bir ömür boyu sürdürebileceğiniz beslenme alışkanlıkları ile yaşam tarzınızı oluşturmanın sağlık hedeflerinize ulaşacağına her zaman inanıyoruz.

Bu doğrultuda ihtiyacınıza yönelik kişiye özel beslenme danışmanlığı hizmetimizle;

 

Sağlıklı Beslenme Eğitimi ile hayat kalitenizi artırabilir,

Beden Ağırlığı Denetimi ile sağlıklı vücut ağırlığınıza ulaşıp korumayı öğrenerek sağlığınızı geliştirebilir,

Egzersiz Beslenmesi Danışmanlığı ile performansınızı arttırabilir ve hedeflerinize ulaşabilir

Gebelik ve Emzirme Döneminde Beslenme Danışmanlığı ile bir anne olarak önce kendi ihtiyaçlarınızı ve ardından bebeğinizin ihtiyaçlarını öğrenerek ikinize de daha sağlıklı bir gelecek sunabilir,

Kronik Hastalıklarda Diyet Tedavisi (diyabet, hipertansiyon, kalp damar hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, karaciğer hastalıkları, böbrek hastalıkları, metabolik sendrom, kanser) ile hastalığınıza yönelik beslenme planı takip ederek sağlığınızı destekleyebilirsiniz.

The Ivy Co. Studio’da verilen tüm beslenme danışmanlıklarını online olarak da alabilirsiniz.

REGISTER

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.